pracownia ceramiczna eweolo

ja i moja pracownia ceramiczna

Cześć,

 

jestem Ewelina i jedną z moich pasji jest lepienie w glinie.

W domowym zaciszu i pracowni ceramicznej w Gdańsku tworzę użyteczne przedmioty takie jak zegary i kinkiety. Eweolo to ksywka, którą wygniatam na spodzie każdej z prac (powstała prosto z pierwszych liter imienia i nazwiska :))

 

Prace dostępne od ręki

Aktualnie nie wykonuję prac na zamówienie.
Zapraszam do obejrzenia prac dostępnych od ręki.

 

pracownia@eweolo.pl
facebook.com/eweolo
instagram.com/eweolo.pl

 

gotowe-prace-ceramiczne-zegar-kinkiet-glina-pracownia

 

Wiesz w ilu stopniach wypalana jest glina? w ok. 1000 st. C. Każda praca wypalana jest dwukrotnie – pierwszy wypał w 950 st. C nadaje glinie trwałość. Drugi w temp. 1060 st. C utrwala kolor – spójrz jak ja to robię :)

 

W czym jestem dobra?

Na pewno w mozolnym ugniataniu, klepaniu (o tak glina to lubi najlepiej drewnianą packą) i dłubaniu wzorów w glinie. Co więcej bardzo to lubię :)

 

Dlaczego warto mieć moje prace?

bo pośród szarości codzienności moje ulepki przenoszą w bardziej kolorową i fantazyjną rzeczywistość :)

 

pakowanie na prezent do wysyłki gotowego zegara

 

Kilka opinii o moich pracach

 

„Starałem się wykończyć moją piwniczkę, z dbałością o detale. Prawdziwym wyzwaniem okazało się oświetlenie. Po kilku wieczorach poszukiwań w Internecie znalazłem pracownię Eweolo. Po obejrzeniu galerii byłem pewien, że to jest to. Potem już tylko dopracowanie szczegółów technicznych i estetycznych, małe 3 miesiące czekania (uzgodnione :)) i mam piękne, rustykalne i niepowtarzalne lampy. Tego nie kupi się w sklepie.
Pani Ewelino – dziękuję i pozdrawiam.”
 
Opinia pana Jerzego – lampa sufitowa i czekoladowe kinkiety

 

„Pani Ewelino, po kilku tygodniach uruchomiłem i zawiesiłem zegar, Pani dzieło. Obok kilku dzieł artystycznych, typu grafiki jest ozdobą mojego gabinetu. Nienachalny , lecz nadzwyczaj elegancki. Czuje się zaszczycony, tak jak dotychczas wolne miejsce, które czekało na swojego idealnego lokatora. Pozdrawiam serdecznie.”
 
Opinia pana Mariusza – czarny zegar

 

„Wczoraj dotarł do mnie mój zegar Kotwica – jest przepiękny :) Idealnie pasuje do pokoiku synka. Dziękuję bardzo! Pozdrawiam”
 
Opinia pani Justyny – zegar kotwica

 

„Ten zegar jest już kupiony i na żywo wygląda jeszcze piękniej, niż na zdjęciach! Dowiedziałam się, że to nie jest żaden szablon, ale całkowicie ręcznie wykonany autorski wzór. To oznacza, że każdy zegar jest jedyny w swoim rodzaju, więc nie ma co zwlekać :)”
 
Opinia Kasi – ciekawy czarny zegar

 

„Zegary są przepiękne – bardzo dziękuje, jeden ( Atlantyk ) pojedzie ze mną do domu, drugi jest prezentem na nowe mieszkanie, obydwa unikalne, pięknie sie prezentują, jakość wykonania – najwyższa, nie mogłam trafić lepiej, jestem pewna że to nie ostani mój zakup w pracowni Eweolo :)”
 
Opinia Pani Agnieszki – zegar atlantyk , zegar myśliwski

 

eweolo.pl-pakowanie-na-prezent-do-wysylki-gotowego-zegara

 

Bądź na bieżąco z fanpage pracowni

 

 
 

Kontakt z Pracownią